Семінари, тренінги, майстер-класи

 11.01.2024 р. 

Семінар-практикум "Технології ШІ в освітньому процесі"

11 січня року в ліцеї  відбувся семінар-практикум з теми «ШІ технології в освітньому процесі».  Протягом заходу вчителі досліджували нові можливості та інструменти інтеграції цифрових технологій  в освітній процес.

Олена Іванісік, вчителька трудового навчання та математики, ознайомила присутніх із різними сервісами  на основі штучного інтелекту, які допомагають оптимізувати щоденну роботу педагогів.

Олена Люсік, вчителька англійської мови,  продемонструвала можливості створення на основі власних ескізів малюнків  вишуканого зображення за допомогою ШІ (дифузія каракулів),  а ще як можна розвивати креативність учнів  через використання Scribble Diffusion  та  вебсайту ідеограма.ai  для поліпшення процесу навчання.

Юлія Кузьмич   розповіла про Єдину атестаційну систему (ЄАС) - платформу для цифровізації атестаційного процесу.

А ще були  відповіді ШІ на актуальні питання,  новорічні передбачення, віртуальні подарунки  та  "вітання" від Оксена Лісового  

Дякуємо всім, хто приєднався до  практикуму!








14.02.2023 р. 

Семінар-практикум "Розвиток позитивної навчальної мотивації учнів за умов дистанційного навчання" 

Сьогодні вчителі подарували собі свято 🙂 – зібралися онлайн, щоб щиро і відверто поспілкуватися про проблеми та досвід дистанційного навчання.
Знаємо – для більшості вчителів, батьків та дітей «дистанційка» є неабияким випробуванням. І навіть, якщо онлайн формат вже перетворюється на щось звичне, дистанційні технології допомагають вчити та вчитися за допомогою ресурсів, які дає нам технологічний світ, ніщо не може замінити радості і тепла людського спілкування. Фотоальбом





4 січня 2022 року
Засідання педагогічної ради у формі семінару-практикуму
Сьогодні проведено засідання педради, на якому було проаналізовано, як у нашому закладі налагоджена система оцінювання здобувачів освіти, сутність, завдання і нові підходи в оцінюванні.
Вже маємо другий рік досвіду роботи над цим питанням в рамках розбудови внутрішньої системи забезпечення якості освіти. Тож особливо цікаво було ознайомитися із результатами проведених анкетувань серед учнів 8-11 класів та вчителів щодо справедливості оцінювання в нашій школі, проблеми доброчесності, відповідального ставлення учнів до навчання та ін.
Вчителі Віра Корець, Микола Масюк, Олена Лозицька, Олеся Хвесик, Оксана Лісійчук-Кух поділилися досвідом із питань впровадження формувального оцінювання, забезпечення дотримання академічної доброчесності учнями, використання онлайн сервісів в організації роботи учнів тощо.
Спілкування було цікавим та результативним. Фотоальбом




04.01.2021 р.

  Семінар-практикум   " Використання хмарних сервісів та технологій  в системі оцінювання навчальних досягнень учнів "  

4 січня проведено шкільний семінар, на якому було проаналізовано, як у нашому закладі налагоджена система оцінювання здобувачів освіти, сутність, завдання і нові підходи в оцінюванні.
Вже маємо другий рік досвіду роботи над цим питанням в рамках розбудови внутрішньої системи забезпечення якості освіти. Тож особливо цікаво було ознайомитися із результатами проведених анкетувань серед учнів 8-11 класів та вчителів щодо справедливості оцінювання в нашій школі, проблеми доброчесності, відповідального ставлення учнів до навчання та ін.
Вчителі Віра Корець, Микола Масюк, Олена Лозицька, Олеся Хвесик, Оксана Лісійчук-Кух поділилися досвідом із питань впровадження формувального оцінювання, забезпечення дотримання академічної доброчесності учнями, використання онлайн сервісів в організації роботи учнів тощо.
Спілкування було цікавим та результативним. Фотоматеріали Презентація Розробка




















 05.01.2021

Семінар-практикум «Особливості організації компетентісно-орієнтованого навчання через використання в освітньому процесі хмарних сервісів та технологій».

Модератори:

- Олішкевич В. П., заступник директора з НВР;

- Тонковид Т. Ю, вчитель англійської мови;

- Ішутіна Н. М., вчитель біології;

- Хвесик О. М., вчитель інформатики;

- Приймак В. Г., практичний психолог

Вчителі мали можливість удосконалити свої навички та вміння практичного використання інформаційно-комунікаційних технологій та технологій дистанційного навчання для організації навчального середовища, підготовки до уроків, спілкування з учнями та батьками, взаємодії з колегами та обміну практичним досвідом, а також творчого навчання учнів у різних умовах технічного і програмно-методичного забезпечення.

Були розглянуті питання:

- особливості використання додатку GOODLE CLASSROOM у процесі навчання (Тонковид Т. Ю., вчитель англійської мови);

- використання платформи«НаУрок» для контролю навчальних досягнень учнів та організації їх самостійної роботи. (Ішутіна Н. М., вчитель біології);

- цифрова грамотність і технології для освіти: принципи та інструменти (Хвесик О. М., вчитель інформатики)

- методика використання віртуальної інтерактивної дошки Padlet восвітньому процесі (Олішкевич В. П., заступник директора з НВР)

- тестування з використанням платформи «Kahoot!» (Олішкевич В. П., заступник директора з НВР)

З матеріалами семінару можна ознайомитися за посиланням https://uk.padlet.com/valentinaoliskevic/zk5vziz2ed51tjiw








_____________________________________________________________________________

28.02.2020 р.

28 лютого Шлапанській загальноосвітній школі відбулась  зустріч вчителів природничих дисциплін і початкових класів. 

Природничники та класоводи  відвідали відкритий урок із географії у 6 класі та методичну кухню «Формувальне оцінювання вмінь і компетентностей учнів: інструменти і методика використання».







 ____________________________________________________________________

20.02.2020 р. 

З метою обміну досвідом 20 лютого у філії "Хоцунська ЗОШ І-ІІ ст." вчителі фізико-математичних та філологічних дисциплін відвідали відкриті уроки математики у 8 класі (учитель Іванісік Галина Іванівна) та української літератури у 7 класі (учитель Герель Світлана Платонівна). На уроці математики було зроблено багато роботи, адже учні були старанні та обізнані. Форма уроку літератури: урок гуманності. Урок побудований з використанням біоадекватних технологій, Було досить захоплююче і цікаво на таких уроках! Ми вкотре переконалися, що колектив школи разом із керівником закладу крокують в ногу з часом, а діти отримують тут гідний багаж знань та вмінь, знаходять друзів . Невелика школа готує майбутніх лідерів! Дякуємо, колеги, за щире спілкування!



____________________________________________________________________

14.02.2020 р.
З метою обміну досвідом вчителі ОНЗ «Люб’язівська ЗОШ І-ІІІ ст.» 14 лютого побували в ЗОШ І-ІІ ст. с. Дольськ. Ми відвідали змістовний, цікавий, насичений відкритий урок української мови у 9 класі (вчитель Божко Тетяна Миколаївна) та побували на святі з нагоди Дня святого Валентина, яке пройшло трьома мовами - німецькою, англійською та українською (вчитель Ожелівська Валентина Олександрівна).
Колектив школи працює творчо, тут живуть душею професіонали своєї справи, котрі разом із керівником закладу перебувають у постійному творчому пошуку. Учні школи неодноразово брали участь у районних, обласних лімпіадах, займають призові місця, в чому, безперечно, є заслуга вчителів, які дають їм гарні знання.
Дякуємо, колеги, за щире спілкування!
А учням дякуємо за подароване свято.)))


____________________________________________________________________


13.11.2019 р.

Зустріч  керівників та  педагогів   шкіл з метою обміну досвідом роботи. Щиро вдячні всім учасникам за активну, креативну та плідну співпрацю !


____________________________________________________________________
28 серпня 2019 р. 

28 серпня 2019 року опорний навчальний заклад " Люб'язівська ЗОШ" щиро вітав гостей: цього дня тут зібралися на виїзне засідання районного методоб'єднання учителі початкових класів (1-2), які впроваджують шкільну реформу"Нова українська школа".
Досвідом першого року роботи в НУШ поділилася Сидоренко Ніна Лазарівна, учитель початкових класів із Люб'язя. Колеги мали нагоду побувати безпосередньо в освітньому середовищі, яке учителька створила для своїх першачків, послухати її мудрі поради, задати питання.
Також своїми роздумами, світлинами, планами поділилася Тамара Григорівна Крисько, учителька, яка вела перший клас у Любешівському навчально - виховному комплексі.
Про нові методики навчання, які апробувала в своєму 1 класі, розповіла учителька початкових класів із Лахвич Людмила Степанівна Янчарик.
А ще з учителями Любешівщини люб'язно ділилася досвідом запрошена гостя із села Раків Ліс Камінь-Каширського району Тамара Адамівна Рудчик - учителька, яка вже два роки працювала в пілотному класі, тренер НУШ. Вдячні їй за всі поради і настанови.
Загалом день був насиченим, позитивним, багатим на щире спілкування. Тому щиро дякуємо організаторам заходу - господарям Люб'язівської школи - директорові Миколі Васильовичу Куху, усім вчителям- початківцям, за гостинність і теплу невимушену атмосферу. Ви всі - хороший приклад для наслідування - сучасні, креативні, мобільні, щирі, справжні майстри своєї справи! (З допису Наталії Жилко)



____________________________________________________________________

29 березня 2019 р.
29 березня на базі ОНЗ «Люб’язівська ЗОШ І-ІІІ ст.» відбувся семінар керівників методичних об’єднань, керівників закладів освіти округу на тему: «Організація роботи освітнього округу: досягнення, проблеми, перспективи». Захід пройшов жваво, цікаво і змістовно. Учасники обговорювали питання організації допрофільного та профільного навчання, позакласної роботи, роботи з обдарованими дітьми в умовах сільської школи, стимулювання розвитку ініціативи і творчості педагогів та учнів. Керівники методичних осередків звернули увагу на реалізацію сучасних підходів в організації методичної роботи, на значення інформаційних технологій в роботі вчителя, на потребу створення єдиного інформаційно-комунікаційного освітнього простору округу.
Вперемішку з виступами проходив лайф-коучинг «Психологічний супровід роботи з кадрами».
Дякуємо всім учасникам семінару за гарну роботу!
З матеріалами роботи семінару можна ознайомитися за посиланням https://padlet.com/valentinaoliskevic/98mhce8f25ab





____________________________________________________________________


03. 01.2019 р.

Педагогічна студія "Компетентнісний підхід: реалізація ідей, теорії та практики"




_____________________________________________________________________________



_____________________________________________________________________________

29.06.2018 р.

Обласний семінар молодих вчителів     фізики

29 червня   відбувся обласний семінар молодих вчителів фізики. Тема семінару: «Розвиток продуктивних умінь старшокласників під час вивчення фізики засобами інноваційних технологій “.
В семінарі взяли участь та виступили:
Кобель Г.П. - доцент кафедри теорії та методики викладання шкільних предметів ВІППО., кандидат педагогічних наук;
Савош В.О. - завідувач відділу фізико-математичних дисциплін ВІППО, кандидат педагогічних наук ;
Кундік С.П. - учитель фізики ЗОШ І-ІІІ ст. с. В.Курінь, спеціаліст вищої категорії, “вчитель-методист”;
Кух М.В. - учитель фізики ОНЗ “Люб'язівська ЗОШ І-ІІІ ст.”, спеціаліст вищоїї категорії;
Оліфірук Н.К. - учитель фізики ЗОШ І-ІІІ ст. с. Седлище, спеціаліст вищої категорії, “вчитель-методист”;
Рокун Ю.М. - учитель фізики Любешівського ОНЗ “Любешівський НВК “ЗОШ І-ІІІ ст. - гімназія”, спеціаліст вищої категорії, “старший учитель”;
Яневич О.П. - учитель фізики Залізницької ЗОШ І-ІІІ ст. ім. І. Пасевича, спеціаліст вищої категорії, “старший учитель”.
Семінар був цікавим, дуже пізнавальним і корисним для всіх його учасників. Дякуємо шановним доповідачам зa цікаві та змістовні виступи, що спонукали до активної дискусії!

Матеріали семінару можна переглянути за посиланням https://padlet.com/kyxmukola/aptyfw3hj1b0



_____________________________________________________________________________

Районний семінар вчителів предмета "Захист Вітчизни"

14 лютого на базі ОНЗ «Люб’язівська ЗОШ І-ІІІ ст.» відбувся районний семінар: «Шляхи підвищення ефективності викладання предмета «Захист Вітчизни» та військово-патріотичного виховання учнівської молоді в контексті положень Концепції «Нова українська школа»

Зустріли учасників семінару учні 6 класу флешмобом «З Україною в серці» .Учні школи разом із вчителем історії Наталією Шкльодою провели екскурсію школою, під час якої особливу увагу приділили мужності й звитязі випускників школи, які боролися і продовжують боротися нині за нашу свободу. Хвилиною мовчання учасники семінару вшанували пам'ять загиблих.Під час практичної частини семінару вчителем Віктором Олешкевичем були проведені показовий урок в 11 класі, показове позакласне заняття «Готовий служити народу України!», презентація власного досвіду роботи. Юнаки 11 класу продемонстрували міцні практичні навички із стройової, загальної фізичної підготовки, основ цивільного захисту.Директор Микола Кух презентував систему роботи освітнього закладу з військово-патріотичного виховання, яка включає проведення різноманітних заходів.На завершення учасники семінару обмінялися враженнями, обговорили проблеми викладання предмета «Захист Вітчизни», організації заходів з військово-патріотичного виховання. Методист методичного кабінету Людмила Олішкевич проаналізувала стан матеріальної бази ЗЗСО району для здійснення освітнього процесу з предмета, закцентувала увагу учасників семінару на питанні щодо осучаснення кабінетів захисту Вітчизни.





_____________________________________________________________________________

11.05.2018 р.

Районний семінар заступників директорів з НВР

11 травня у школі відбувся семінар-практикум «Позитивний імідж школи як необхідна умова провадження освітнього процесу». У роботі семінару взяли участь заступники директорів та директори шкіл, завідувач районним методичним кабінетом Радкевич Л. А., вчителі школи.

В ході семінару учасники завдяки методам колективного творчого пошуку ("SWOT-аналіз ", "«Fishbone» " та ін.), у жвавій дискусії, обговорили важливість та стратегії формування позитивного іміджу сучасної школи, ефективність використання в освітньому процесі ментальних карт та лепбуків, віртуальної інтерактивної дошки Padlet, інших форм роботи з учнями, батьками, вчителями, громадськістю, а також мали можливість попрацювати в групах. Результати роботи вийшли на славу!
Усі разом дійшли висновку: сучасній школі важливо крокувати в ногу з часом, мати позитивний імідж, який сприятиме підвищенню рівня шкільної освіти, приваблюватиме батьків та учнів.
Приємними сюрпризами для присутніх стали підготовлені п’ятикласниками школи флешмоб «З Україною в серці» та солодкі сувеніри.
Захід проходив у атмосфері творчості та співпраці. Дякуємо всім учасникам!

Матеріали роботи семінару можна знайти за посиланням.    Фотоматеріали 



_____________________________________________________________________________


10.01.2018 р.

Семінар-практикум з елементами флеш-тренінгу «Інноваційні технології навчально-виховного процесу як основа сучасного освітнього процесу»

Для вчителів нашої школи канікулярний час - прекрасна нагода зайнятися самоосвітою. А навчання має бути цікавим не лише для учнів, а й для вчителів. Тема навчального заняття, а точніше, семінару-практикуму, який відбувся 10 січня в Люб’язівській ЗОШ, - «Інноваційні технології навчально-виховного процесу як платформа сучасної освіти».

Під час заходу педагоги взяли активну участь в обговоренні проблеми мотивації учнів до навчання, зокрема обговорили ефективність використання квестових технологій та технології критичного мислення. Педагоги Люб’язівської, Шлапанської та Хоцунської ЗОШ стали учасниками практичної частини семінару -методичного квесту «Прикрасимо ялинку». Квест мав розважально-пізнавальний характер, тож в ігровій формі його учасники пройшли навчання в Лісовій Школі у кабінетах Мудрості, Розуму, Досвіду, Кмітливості та Майстерності. За гарні успіхи вони отримували в подарунок ялинкові прикраси, виготовлені власноруч вчителем трудового навчання Іванісік Оленою. Під керівництвом тьюторів Христінчика Олександра, Іванісік Ірини, Медведюк Валентини, Бондар Світлани, Олішкевич Віри цікаво пройшли уроки, на яких вчителі спробували у ролі учнів навчатися за методами: «Шість капелюхів мислення», «Сторітеллінг», «Модель 6 W», «Перекладач». А ще кожен для себе виготовив на прийдешній рік талісмана - паперового жовтого собачку в техніці оригамі. Професіоналізм учителів, які вміють вчитися, сприяв продуктивній співпраці всіх учасників семінару.

Розробка семінару.    Фотоматеріали 



_____________________________________________________________________________


23.10.2016

НАВЧАЛЬНО-МЕТОДИЧНИЙ СЕМІНАР "ІНТЕРАКТИВНІ ТЕХНОЛОГІЇ НАВЧАННЯ"

Розробка заняття. Відкрити



_____________________________________________________________________________

МЕТОДИЧНА МАЙСТЕРНЯ ЗАСТУПНИКА З НВР В. П.ОЛІШКЕВИЧ

План роботи

Програма ІІ засідання методичної майстерні заступника директора з НВР В. П.Олішкевич


Матеріали роботи ІІ засідання
Матеріали роботи ІІІ засідання

Фотоматеріали 





_____________________________________________________________________________


ПЕДАГОГІЧНИЙ ПОДІУМ





ЗАСІДАННЯ ТВОРЧОЇ ГРУПИ ВЧИТЕЛІВ ПОЧАТКОВИХ КЛАСІВ РАЙОНУ.(2012 Р.)

Учасники - вчителі початкових класів, які мають педагогічні звання

Тема. Самоосвіта як складова професійного зростання вчителя.

Програма засідання. Відкрити

Матеріали роботи. Відкрити

______________________________________________

РАЙОННИЙ НАВЧАЛЬНО-МЕТОДИЧНИЙ СЕМІНАР "ІННОВАЦІЙНІ ТЕХНОЛОГІЇ НАВЧАЛЬНО-ВИХОВНОГО ПРОЦЕСУ ЯК ФАКТОР РОЗВИТКУ КЛЮЧОВИХ КОМПЕТЕНТНОСТЕЙ ОСОБИСТОСТІ"(2010 РІК)

(Учасники - вчителі, які атестуються на підтвердження або присвоєння педагогічних звань)

Матеріали роботи

______________________________________________________________

РАЙОННИЙ СЕМІНАР ЗАСТУПНИКІВ ДИРЕКТОРІВ З НАВЧАЛЬНО-ВИХОВНОЇ РОБОТИ "(2008 Р.).

Тема. Компетентнісний підхід до освітнього процесу як вимога сучасності

Програма районного семінару заступників директорів з навчально-виховної роботи

Матеріали роботи семінару







___________________________________________________________________________________


Немає коментарів:

Дописати коментар